Bielenie zubov

AKCIA

Ponúkame ordinačné bielenie celého chrupu

pre dve osoby za cenu 200 Eur.

Podmienkou je absolvovať bielene spolu.

Ponuka je časovo obmedzená.

Zubná sklovina je náchylná na ukladanie rôznych pigmentov z našej potravy a nápojov. Medzi znečistovateĺov zubov patrí káva, čaj, červené víno či sójová omáčka. Samostatnou kapitolou je vplyv fajčenia. Okrem týchto vonkajších vplyvov zafarbenie zubov súvisí aj s prekonanými chorobami či liečbou antibiotikami, alebo s úrazom či ošetrením koreňových  kanálikov mŕtveho zuba.

Ordinačné bielenie

Beyond je profesionálny bieliaci systém, ktorý účinne odstraňuje farebné pigmenty zo zubov. Bielenie sa vykonáva v jednej návšteve, ktorá trvá cca 60 - 90 minút. Na povrch zubov je aplikovaný bielaci gél s vyššou koncentráciou 3-4 krát po 15 minút. Osvietenie naneseného gélu lampou Beyond výrazne zlepšuje jeho bieliace vlastnosti. Pred samotným bielením odporúčame dať si ošetriť kazy a absolvovať dentálnu hygienu, ktorá zlepší výsledný efekt. 48 hodín po aplikácii sa pacient musí vyvarovať požívaniu niektorých jedál alebo nápojov, ako sú: káva, čaj, kola, červené víno, kečup a iné červené omáčky.

Domáce bielenie

Domáce bielenie pomocou individuálnych nosičov trvá cca 7 až 21 dní. Do nosičov na mieru zhotovených v našej ambulancii sa nanáša bieliací gél s nižšou koncentráciou. Nosiče na zuby sa nasadia na noc. 

Bielenie "mŕtveho" zuba

V ambulancii je možné aj tzv. vnútorné bielenie zubov s ošetrenými koreňovými kanálikmi, tzv. mŕtvych zubov, na ktorých dochádza k zmene sfarbenia odumretím zubnej drene (sčernejú) alebo pôsobením výplňového materiálu. 

Pred rozhodnutím vybieliť si zuby sa poraďte s odborníkom. Aj vtedy, keď chcete použiť voľne dostupný prípravok.

 

Naplánujte si

dátum a čas Vášho ošetrenia. Stačí len pár klikov.

V našich ambulanciach vstupné vyšetrenie bez poplatku.